o nas - Ice Joy szkółka łyżwiarska. Nauka jazdy na łyżwach Warszawa.

Idź do spisu treści

Menu główne:

IceJoy

''

Kochamy jazdę na łyżwach i pragniemy podzielić się tym uczuciem z Tobą, niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania.

Znajdziesz wśród nas ludzi z pasją, nastawionych na samodoskonalenie i uwielbiąjących aktywnie spędzać wolny czas. Nasi instruktorzy to osoby pełne pasji i uśmiechu, łączące profesjonalizm z wiedzą o potrzebach osób jeżdżących na łyżwach rekreacyjnie. Każdy z instruktorów IceJoy szedł drogą, na którą terazmy Cię zapraszamy.

Nie znajdziesz tu byłych zawodników i medalistów z zadartymi wysoko nosami, tylko ludzi takich jak Ty, trenerów doskonale znających Twoje potrzeby. Instruktorzy IceJoy są żywym dowodem na to, że na łyżwach możesz zacząć jeździć w każdej chwili i być dumnym z efektów.

Zaufały nam już setki warszawskich łyżwiarzy! Mamy nadzieję, że dołączysz do nich i Ty!

Ania Wenelska z Zespołem IceJoy.

INSTRUKTORZY ICEJOY

Ania Wenelska

Ania Wenelska

Jestem założycielką szkółki łyżwiarskiej IceJoy, instruktorem łyżwiarstwa figurowego i absolwentką Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka. Na łyżwach jeżdżę od dziecka, a miłością do nich, zarażam swoich uczniów już siódmy rok. Uczę przede wszystkim jazdy figurowej, ale nauka ze mną to również solidne podstawy jazdy, które przydadzą się jako baza w każdym stylu jazdy na łyżwach. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie tak, by niezależnie od wieku czy stopnia zaawansowania, mógł wyciągnąć z zajęć jak najwięcej dla siebie.
Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć na lodzie z dziećmi niepełnosprawnymi. Jazda na łyżwach może być świetną formą rehabilitacji!
Aktywność fizyczna i odpowiednie odżywianie są receptą na długie i szczęśliwe życie. Poza lodowiskiem udzielam porad żywieniowych, po które serdecznie Was zapraszam!


Sylwia Taras

Sylwia

Jestem studentką Politechniki Warszawskiej a jazdę na łyżwach zaczęłam w dzieciństwie uczęszczając do szkółki łyżwiarskiej.
Miłością do uczenia zaraziła mnie starsza siostra, Ania Wenelska.
Pracuję jako instruktor jazdy na łyżwach już 3 rok.
Uwielbiam pracować z dziećmi i obeserwować ich szybkie postępy :)
Zajęcia zawsze prowadzę w taki sposób, aby była to zarazem świetna zabawa jak i cenna nauka.
Udzielam lekcji również w języku angielskim.
Cechuje mnie cierpliwość, pomysłowość, ale jako umysł ściesły również dokładność!


Ania Paczyńska

Anna

Trenuję od maleńkości, a moim konikiem jest łyżwiarstwo synchroniczne, w którym najważniejsza jest technika i precyzja na lodzie.
Uczę już prawie 20 lat, a w tym czasie d
wa razy z zespołem Lilice zdobyłam vicemistrzostwo polski i poznałam wielu wspaniałych ludzi, którym jazda na łyżwach sprawia ogromną przyjemność.
Razem z
e mną nauczycie się techniki łyżwiarstwa, "jazdy na głębokich krawędziach"... ale wszystko z uśmiechem !!!! :)

Marta

Marta

Jestem studentką Uniwersytetu Warszawskiego, a łyżwiarstwem figurowym zajmuję się od sześciu lat. Od samego początku pokochałam ten sport i zawsze staram się zarażać tą pasją innych. Swoje pierwsze treningi odbywałam w Łodzi, a teraz chętnie przenoszę zdobyte doświadczenie na warszawskie lodowiska. Uczyłam tam dzieci i dorosłych, ale to właśnie ta druga grupa stała się moją specjalnością. Nauka dorosłych jazdy na łyżwach to okazja do poznania ciekawych ludzi, którzy dzielą ze mną wspólne zainteresowania.  Łyżwiarstwo to przede wszystkim świetna zabawa połączona z wysiłkiem fizycznym, który uwielbiam, a każda wizyta na lodowisku daje mi ogromną satysfakcję i uśmiech na ustach! :)

Konrad

Konrad

W IceJoy prowadzę zajęcia z podstaw nauki jazdy oraz lekcje jazdy freestylowej.
Swoją przygodę z łyżwami rozpocząłem 8 lat temu, pokochałem je od razu i pomimo że początki nie były łatwe, ciągle uwielbiam na nich jeździć i zarażać swoją pasją innych.
Pasjonuje mnie nie tylko freestyle
owa jazda na łyżwach, ale i hokej oraz rolkarstwo. Jak wiadomo, w każdym z moich zainteresowań niezbędny jest upór w dążeniu do celu oraz duża cierpliwość i dokładność, by dobrze opanować technikę, która jest niezwykle ważna. Taki staram się być i tego wymagam, żeby wszystko było łatwiejsze podczas jazdy. Do tego dochodzi dobry humor, bo chodzi przecież o dobrą zabawę na łyżwach i o to, żeby wszyscy byli zadowoleni.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego
facebook