e-learning - Ice Joy szkółka łyżwiarska. Nauka jazdy na łyżwach Warszawa.

Idź do spisu treści

Menu główne:

wiecej

e-LEARNING Z ICEJOY

Chcesz nauczyć się konkretnego elementu łyżwiarskiego/rolkarskiego np. jakiegoś skoku czy piruetu, ale w pobliżu nie ma instruktorów? A może jeździsz w nietypowych godzinach i ciężko byłoby Ci umówić się na lekcję? Nasze porady online są dla Ciebie!

Jak się do tego zabrać? To proste:

1. Skorzystaj ze statywu lub poproś by ktoś nagrał jak ćwiczysz (wykonujesz) określony element na łyżwach lub rolkach. Prosimy o nagranie 4-5 prób wykonania tego elementu.
2.
Prześlij nagranie na YouTube lub dysk Google i udostępnij nam do niego link, przesyłając go pod adres e-mail: info@icejoy.pl z krótkim opisem. Po przejściu pozytywnej weryfikacji, wyślemy do Ciebie wiadomość z potwierdzeniem, że video jest „czytelne”.
3.
Po otrzymaniu potwierdzenia zapłać za poradę za pomocą przelewu. Koszt porady dotyczącej jednego elementu to tylko 15zł.
4.
Czekaj na zwrotne nagranie z poradami, co i w jaki sposób możesz poprawić i propozycjami ćwiczeń, które pomogą udoskonalić dany element.
5. Video zwrotne możesz zapisać w telefonie i odtwarzać dowolną ilość razy w trakcie treningu, by upewnić się, czy wykonujesz ćwiczenie poprawnie.


Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości śmiało pytaj :)
Jesteśmy tu dla Ciebie. Teraz również poza Warszawą!


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego
facebook